Piotr Kuljon

Business Developer Manager w Makeitright. Od ponad 10 lat dostarcza, projektuje lub zarządza projektami związanymi z automatyzacją w obszarze zarządzania jakością, systemami IT i procesami biznesowymi w Polsce a także w Europie. Główny obszar zainteresowań, to automatyzacja i robotyzacja. Duża część doświadczenia zawodowego zdobył pracując u globalnego dostawcy rozwiązań IT, obecnie rozwija polski start-up technologiczny z obszaru automatyzacji testów i Robotic Process Automation.
Ukończył Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej, ze specjalizacją Inżynierii Oprogramowania oraz Wydział Informatyki Uniwersytetu Wolverhampton w Anglii.
W wolnej chwili kolekcjonuje klocki Lego, żegluje po Bałtyku i projektuje gry komputerowe.

Tester Joe 2049 – jaką przyszłość ma zawód testera w świecie automatówplTestWarez 2017
Prelegent: Piotr Kuljon Rok 2049. roboty są wszędzie. Na ulicy, w domu, w pracy. Jaka będzie rola, nas, testerów, w świecie wszechzautomatyzowanym? Jaką ewolucję w naszej pracy wymusi na nas postep technologiczny, rynek i zapotrzebowanie? Porozmawiamy o tym jak obecne i przewidywane trendy zmienią codzienność w pracy testera. Przeanalizujemy nowinki technologiczne z zakresu automatyzacji (m.in…więcej

Tagged under:

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+