Piotr Kuljon

Business Developer Manager w Makeitright. Od ponad 10 lat dostarcza, projektuje lub zarządza projektami związanymi z automatyzacją w obszarze zarządzania jakością, systemami IT i procesami biznesowymi w Polsce a także w Europie. Główny obszar zainteresowań, to automatyzacja i robotyzacja. Duża część doświadczenia zawodowego zdobył pracując u globalnego dostawcy rozwiązań IT, obecnie rozwija polski start-up technologiczny z obszaru automatyzacji testów i Robotic Process Automation.
Ukończył Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej, ze specjalizacją Inżynierii Oprogramowania oraz Wydział Informatyki Uniwersytetu Wolverhampton w Anglii.
W wolnej chwili kolekcjonuje klocki Lego, żegluje po Bałtyku i projektuje gry komputerowe.

Tester Joe 2049 – jaką przyszłość ma zawód testera w świecie automatówplTestWarez 2017
Business Developer Manager w Makeitright. Od ponad 10 lat dostarcza, projektuje lub zarządza projektami związanymi z automatyzacją w obszarze zarządzania jakością, systemami IT i procesami biznesowymi w Polsce a także w Europie. Główny obszar zainteresowań, to automatyzacja i robotyzacja. Duża część doświadczenia zawodowego zdobył pracując u globalnego dostawcy rozwiązań IT, obecnie rozwija polski start-up technologiczny…więcej

Tagged under:

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+