Patrycja Kołodziejska

Absolwentka studiów inżynierskich bezpieczeństwa i higieny pracy na Politechnice łódzkiej oraz studiów magisterskich informatyki na wydziale Matematyki i informatyki  Uniwersytetu Łódzkiego. Od prawie dwóch lat zajmuje się testowaniem aplikacji mobilnej i webowej. Zajmuję się głównie testami manualnymi, ale w wolnych chwilach staram się rozwijać swoją wiedze dotycząca testów automatycznych głównie w zakresie aplikacji mobilnych. Testami użyteczności zaczęłam się interesować dzięki pasjonatom którzy dzielą się wiedza w obecnej pracy.
Moją pasją, oprócz testowania oczywiście, są podróże oraz nurkowanie. Dzięki temu nabieram dystansu i pozwala mi to wrócić z nowymi pomysłami i energia do działania.

Tworzenie i testowanie użyteczności aplikacji mobilnych i webowych w praktyceplTestWarez 2017
Absolwentka studiów inżynierskich bezpieczeństwa i higieny pracy na Politechnice łódzkiej oraz studiów magisterskich informatyki na wydziale Matematyki i informatyki  Uniwersytetu Łódzkiego. Od prawie dwóch lat zajmuje się testowaniem aplikacji mobilnej i webowej. Zajmuję się głównie testami manualnymi, ale w wolnych chwilach staram się rozwijać swoją wiedze dotycząca testów automatycznych głównie w zakresie aplikacji mobilnych. Testami…więcej

Tagged under:

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+