Volvo Group IT

Volvo Group IT jest częścią Grupy Volvo, jednego z czołowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, morskich i stacjonarnych układów napędowych. Nasz wrocławski oddział to jedno z pierwszych światowych centrów kompetencyjnych IT w kraju, które wciąż dynamicznie się rozwija.

Realizujemy kompleksową obsługę IT dla wszystkich spółek koncernu m.in. Volvo Trucks, Volvo Buses, Renault Trucks – rozwijając i utrzymując ponad 4 000 aplikacji w wielu technologiach np. Mobile,.Net, Java, SAP, BI oraz IBM.

Przez lata zbudowaliśmy silny zespół ekspertów IT z zakresu architektury systemów IT, analizy biznesowej, programowania aplikacji,  zarządzania testami czy też projektami.

Wyróżnia nas atmosfera pracy oraz wiedza i doświadczenie pracowników. Stawiamy na rozwój osobisty i zawodowy, oferując uczestnictwo w programach szkoleniowych i mentoringowych, projektach międzynarodowych oraz inspirujących inicjatywach dzielenia się wiedzą takich, jak Hackathon, Coding Dojo itp. Wspieramy pasje i aktywność sportową, angażujemy się w szereg inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych m.in. w wolontariat pracowniczy, honorowe krwiodawstwo, szkolenia z pierwszej pomocy.

Nasza firma to doskonałe miejsce do rozwoju zawodowego i osobistego specjalistów IT.

Więcej informacji na stronie http://www.volvogroup.pl/kariera.

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+