Tomasz Pająk

Tomek pracuje jako Software Engineering Manager w fintechowej firmie Seqr. Jest to miejsce, w którym czuje się on odpowiedzialny za zmaganie się z wyzwaniami związanymi z rozwojem produktu, którego celem jest przedefiniowanie rynku płatności. Tomek dzieli się swoim doświadczeniem na międzynarodowych konferencjach (m.in. Agile Cambridge, Agile by Example, Agile Management Congress, DevOpsDays) oraz pisze artykuły dla InfoQ. Specjalizuje się w budowaniu organizacji o wysokiej przepustowości (ang. high-performing organizations) za pomocą transformacji Agile’owych i DevOpsowych.

Jako konsultant i trener Tomek jest świadkiem jak inne organizacje starają się zmieniać swoje biznesy na lepsze za pomocą wspomnianych praktyk.

DevOps w organizacjiplTestWarez 2017
Tomek pracuje jako Software Engineering Manager w fintechowej firmie Seqr. Jest to miejsce, w którym czuje się on odpowiedzialny za zmaganie się z wyzwaniami związanymi z rozwojem produktu, którego celem jest przedefiniowanie rynku płatności. Tomek dzieli się swoim doświadczeniem na międzynarodowych konferencjach (m.in. Agile Cambridge, Agile by Example, Agile Management Congress, DevOpsDays) oraz pisze artykuły…więcej

Tagged under:

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+