Piotr Wójtowicz

Tester z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, obecnie specjalizuje się w testowaniu aplikacji do planowania sieci światłowodowych. Pełni rolę konsultanta w zakresie testów oraz konfiguracji urządzeń stosowanych w sieciach optycznych.
W przeszłości związany z testami aplikacji typu Network Management System oraz z testami i konfiguracją urządzeń sieciowych.
Zdobywał doświadczenie w projektach prowadzonych metodami zwinnymi i Watefall. Zwolennik automatyzacji testów, ale nie za wszelka cenę.
Obecnie próbuje pogodzić rolę testera z organizowaniem pracy zespołu testowego w firmie ADVA Optical Networking.
Poza pracą lubi spędzać czas uprawiając sporty wytrzymałościowo-siłowe (np. treningi przekrojowe, ergowiosła).

„Przypadek Testowy” a „Kliencki Przypadek Użycia”plTestWarez 2017
Prelegent: Piotr Wójtowicz Przy rosnącym skomplikowaniu aplikacji ilość testów „niezbędnych” do wykonania może zwiększać się w wykładniczym tempie. Jak nad tym zapanować, czy w ogóle jest to możliwe? Czy można zachować dobre pokrycie testowe zmniejszając ilość testów? Jak nie zgubić celu testowanej funkcjonalności czy nawet całej aplikacji? Na bazie swoich doświadczeń chciałbym przedstawić odpowiedzi na…więcej

Tester oprogramowania czy inżynier? Może da radę być obydwomaplTestWarez 2016
Gdy pojawia się pytanie „czym się zajmujesz?”, trudno jest opisać dwoma słowami: „Tester Oprogramowania” tak naprawdę co robisz. Obecnie „Oprogramowanie” może znaczyć prawie wszystko: aplikacje mobilne, systemy bankowe, oprogramowanie wbudowane, … W przypadku mojej pracy oznacza narzędzia do planowania sieci światłowodowych. Na podstawie swoich doświadczeń chciałem podzielić się spostrzeżeniami jak testowanie może poszerzyć naszą wiedzę…więcej

Tagged under:

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+