Patryk Hemperek

Swoją przygodę z testowaniem rozpocząłem już ponad 6 lat temu. Przez ten czas miałem zaszczyt pracować ze sporą liczbą fantastycznych osób nad projektami, które często nie były łatwe, ale to właśnie takie uczą najbardziej i dają najwięcej satysfakcji.
Przeszedłem bardzo fajną drogę od testera manualnego, który żadnej pracy się nie boi, przez testera automatycznego piszącego swoje pierwsze testy w Javie i automatyzując wywołanie AT-komend, przez niezbyt sympatyczne z mojego punktu widzenia CodedUI, kończąc na Selenium w C#. Po drodze dwukrotnie z drużyną wygraliśmy drużynowe mistrzostwa Polski w automatyzacji.
Praca nad szerokim spectrum projektów pozwoliła mi zająć najpierw czwarte, a później drugie miejsce na testing cupie.
Obecnie zarządzam grupą siedemnastu testerów, co jest niesamowitym wyzwaniem. Dbam o ich rozwój, a pomaganie innym rozwijać się i patrzeć jak z czasem stają się coraz lepszymi testerami to moja pasja. Druga moja mała pasja to nauka. To według mnie najważniejsza cecha dobrego testera. Ponieważ spotkałem na swojej drodze wielu fantastycznych ludzi, od których mogłem chłonąć wiedzę, uwielbiam się dzielić moim doświadczeniem.
Jestem również członkiem grupy rekrutacyjnej. Przeprowadziłem już sporo rekrutacji i to one natchnęły mnie do podzielenia się z wami moimi przemyśleniami

Przychodzi tester na rozmowę...plTestWarez 2017
Swoją przygodę z testowaniem rozpocząłem już ponad 6 lat temu. Przez ten czas miałem zaszczyt pracować ze sporą liczbą fantastycznych osób nad projektami, które często nie były łatwe, ale to właśnie takie uczą najbardziej i dają najwięcej satysfakcji. Przeszedłem bardzo fajną drogę od testera manualnego, który żadnej pracy się nie boi, przez testera automatycznego piszącego…więcej

Tagged under:

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+