Kto stoi za organizacją Testwarez 2017

Przygotowania do konferencji rozpoczęte!

Mamy przyjemność zaprezentować Wam sylwetki osób odpowiedzialnych za organizację tegorocznej, XII edycji konferencji Testwarez.

Oto sylwetki naszych osób koordynujących pracę Rady Programowej oraz Organizacyjnej:

  • Przewodniczący Rady Programowej Testwarez 2017:

Adam Roman – adiunkt w Instytucie Informatyki UJ, wieloletni trener i wykładowca przedmiotów związanych z testowaniem i zapewnianiem jakości oprogramowania. Jego obszar zainteresowań naukowych to m.in. techniki projektowania efektywnych testów, metryki i modele jakości oprogramowania, testowanie mutacyjne, doskonalenie procesu testowego. Certyfikowany inżynier jakości oprogramowania (ASQ CSQE) oraz tester (ISTQB – Full Advanced Level). Autor monografii “Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia” (PWN, 2015), która zdobyła główną nagrodę PTI w konkursie na Najlepsze Polskie Książki Informatyczne roku 2016.

 

  • Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Testwarez 2017:

 

Katarzyna Chumieja – certyfikowany tester ISTQB Foundation Level, podążający w kierunku inżynierii wymagań. Od roku związana z działem wsparcia Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych. Opiekunka testerów zdalnych w firmie Testuj.pl. Czynnie zaangażowana we wspieranie i rozwój polskiego środowiska jakościowego służąc swoim doświadczeniem i umiejętnościami przy organizacji wydarzeń branżowych (m.in. TestFest, WrotQA, TestWarez). Urodzona organizatorka oraz pasjonatka wszystkiego, co związane z dobrą kuchnią i gotowaniem. Uwielbia pracę i spotkania z ludźmi. Uważa, że relacje są jednym z ważnych zasobów w naszym życiu.


Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych – niebawem kolejne informacje.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+