Jarosław Szewczuk

Przedsiębiorca, założyciel spółek technologicznych dostarczających rozwiązania biznesowe, doradczych i szkoleniowych. Oficer w cywilu, absolwent prestiżowego Wydziału Cybernetyki WAT.
W pracy najważniejsi są dla niego ludzie i ich talenty. Zwolennik podejścia multidyscyplinarnego z dużą dozą miękkich aspektów, analitycznego myślenia, działań detalicznych w kontekście strategii. Sukcesywnie rewolucjonizuje rynek, łącząc tradycyjne podejście z nowoczesnymi technologiami, stawiając na prostotę, logikę, optymalizację i adaptację.
Jego misją w biznesie jest szukanie najlepszych rozwiązań w ustalonym kontekście, budowanie relacji opartych na dobrej pracy i zaangażowaniu oraz wzajemnym szacunku. Wierzy w synergię i współpracę.

QA z perspektywy biznesu – jak zarabiać na testowaniuplTestWarez 2017
Prelegent: Jarosław Szewczuk Wykład kieruję do tych, którzy zarabiają na testowaniu – od testerów do przedsiębiorców. Opowiem jak widzę testy (QA) z perspektywy biznesu. Od kilkunastu lat rozwijam swoje firmy – wcześniej skupiałem się głównie wokół testów, obecnie QA to ważny element procesu wytwórczego, istotnym punkt oferty usług komercyjnych jak i działań wewnątrzfirmowych obejmujących dostarczanie…więcej

Tagged under:

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+