Jakub Rosiński

Przygodę z testowaniem zaczął ponad dekadę temu i przez ten czas testował aplikacje i urządzenia mobilne, aplikacje bazodanowe, medyczne, oprogramowanie obsługujące loterie (nie wie jakie padną numery) w firmach takich jak Samsung, Opera Software, Acxiom, Roche, czy IGT (dawniej Gtech). Teraz organizuje pracę zespołu testowego Direct Communication dla firmy Tacton – tworzącej bardzo uniwersalny konfigurator – przede wszystkim dla przemysłu, o czym wspomni podczas swojej prezentacji.
Wraz z częścią swojego zespołu bawił się świetnie na TestingCup i doczekał się „honorable mention” w pierwszej dziesiątce! Wróci po więcej. Nie tylko współzawodnictwo, ale i część konferencyjną, i networkingową. Kocha środowisko testerskie za jego otwartość i przyjacielskość; uważa, że grupa Testowanie oprogramowania jest jednym z fajniejszych miejsc w polskim internecie. Podobno wsławił się na tejże grupie jako „Nadworny Ewaluator CV”, ale nie spoczął na laurach i bierze udział również w innych inicjatywach – nieformalnych spotkaniach i konferencjach.
Solidnie certyfikowany tester i test manager szkolący innych testerów (oraz adeptów i adeptki testowania).
Prywatnie „po prostu” kolejny fajny człowiek, a ponadto mąż, ojciec, motocyklista i jedyny mężczyzna w domu 3 kobiet i psa kastrata!

Skomplikowane testowanie, skomplikowane terminy. Testowanie techniczne - czy oprogramowanie można testować nietechnicznie?plTestWarez 2017
Przygodę z testowaniem zaczął ponad dekadę temu i przez ten czas testował aplikacje i urządzenia mobilne, aplikacje bazodanowe, medyczne, oprogramowanie obsługujące loterie (nie wie jakie padną numery) w firmach takich jak Samsung, Opera Software, Acxiom, Roche, czy IGT (dawniej Gtech). Teraz organizuje pracę zespołu testowego Direct Communication dla firmy Tacton – tworzącej bardzo uniwersalny konfigurator…więcej

Tagged under:

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+