Artur Król

Psycholog (absolwent Uniwersytetu Warszawskiego), coach i trener z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Autor licznych książek z dziedziny psychologii i skutecznej zmiany (m.in. “Talent nie istnieje”, “Pewność Siebie” “Praktyczna Improwizacja” czy “Rozbój Osobisty”.)

Absolwent Europejskiej Szkoły Trenerów Grupy SET oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Jako trener swój warsztat opiera zarówno na praktycznym doświadczeniu w pracy z ludźmi, jak i na umiejętnościach zdobytych w trakcie wieloletniej współpracy z międzynarodowymi organizacjami. Ma ponad cztery tysiące godzin doświadczeń na sali szkoleniowej.

Jako członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia Sceptycyzmu Naukowego (PSSN) bardzo dba by kompetencje, których uczy miały solidne podstawy naukowe i wysoka jakość merytoryczną.

Ze względu na podejście skupione na nauce i twardych danych, dobrze dogaduje się ze specjalistami z zakresu IT, przedstawiając “miękkie” umiejętności w formie jasnych, konkretnych, “twardych” procedur działania.

Asertywność w pracy testera, czyli jak zgłaszać błędy by nie dać się zjeśćplTestWarez 2017
Psycholog (absolwent Uniwersytetu Warszawskiego), coach i trener z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku. Autor licznych książek z dziedziny psychologii i skutecznej zmiany (m.in. “Talent nie istnieje”, “Pewność Siebie” “Praktyczna Improwizacja” czy “Rozbój Osobisty”.) Absolwent Europejskiej Szkoły Trenerów Grupy SET oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Jako trener swój warsztat opiera zarówno na praktycznym doświadczeniu w pracy z…więcej

Tagged under:

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+