Agnieszka Kościuczyk

Swoją przygodę z testowaniem oprogramowania zaczęłam ponad 6 lat temu od automatyzacji wysokopoziomowych testów dla sieci komórkowej z technologią LTE. Aktualnie pracuję głównie przy dużych aplikacjach webowych jako tester manualny i automatyczny z wykorzystaniem selenium webdrivera z Pythonem i C#. Moją główną odpowiedzialnością jest stworzenie architektury testów automatycznych dla dopiero startujących projektów, review codu oraz mentorowanie osób dopiero wdrażających się w automatyzację.
Byłam również odpowiedzialna za prowadzenie wewnątrzfirmowych szkoleń ze swojej specjalizacji. W ostatnim czasie przeniosło się to na szkolenia zewnętrzne prowadzone we współpracy z firmą testuj.pl.
W ramach wolnego czasu sprawdzam także tłumaczenia gier na steamie (np. „Gremlins, Inc.”, „Scrap Garden”).
Jestem absolwentką Informatyki na Politechnice Wrocławskiej na specjalizacji Podstawowych Problemów Informatyki.

Co z tą asercją?plTestWarez 2017
Swoją przygodę z testowaniem oprogramowania zaczęłam ponad 6 lat temu od automatyzacji wysokopoziomowych testów dla sieci komórkowej z technologią LTE. Aktualnie pracuję głównie przy dużych aplikacjach webowych jako tester manualny i automatyczny z wykorzystaniem selenium webdrivera z Pythonem i C#. Moją główną odpowiedzialnością jest stworzenie architektury testów automatycznych dla dopiero startujących projektów, review codu oraz…więcej

Tagged under:

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+