Wojciech Gawroński

Wojtek aspiruje do bycia hakerem w pełnym tego słowa znaczeniu. Niestraszna mu praca w korporacjach, jak i w projektach o charakterze typowo start-upowym – nie zależnie od roli, którą musiał pełnić. Pracując z różnymi domenami (edukacja, eCommerce, transport publiczny, analityka) w końcu trafił do krakowskiej firmy Appliscale. Realizuje się tam jako programista Erlanga oraz DevOps w branży związanej z Ad Tech, konkretnie – skalowaniem i budowaniem systemów rozproszonych związanych z RTB (real-time bidding).
Poza pracą udziela się w śląskiej społeczności IT jako współorganizator meet-upów (Functional Miners, Silessian BEAMers, Nodeschool Silesia), prelegent oraz bloger.

Jak wprowadzić i utrzymać kulturę DevOps w środowisku QA?plTestWarez 2017
Odpowiedzialność to cecha, która nie jest obca testerkom i testerom. I nie mamy problemu z tym, że na co dzień w większości firm, to my (wyłącznie!) opiekujemy się infrastrukturą do testów / środowiskiem stagingowym. Nie mamy, prawda? 😉 No właśnie, czy to czasem nie jest tak, że opiekuje się nim ta jedna, jedyna osoba i…więcej

Tagged under:

Program konferencji

TwitterFacebookLinkedInGoogle+